ÇOCUK ERGEN RUH SAĞLIĞI OKULU

ÇOCUK ERGEN RUH SAĞLIĞI OKULU

TARİH

ÇOCUK ERGEN RUH SAĞLIĞI OKULU (Tanıdan Tedaviye)
Çocuk Ruh Sağlığı alanında çalışanlar ve bu alanda öğrenim gören öğrenciler için hazırladığımız eğitimimizde amacımız;
Çocuk ve ergenlik döneminde en sık görülen ruhsal bozuklukları değerlendirme, tanıma, ilaç ve ilaç dışı yaklaşımlarla tedavi yöntemlerini öğretmektir.
-Bu eğitim bir seminer değil karşılıklı aktif katılımla öğretme şeklinde olacaktır.

  • Amacımız işlenen konularla ilgili fikir verme ve üstünkörü geçme değil, bilgilerimizi 20 yıllık klinik tecrübe ve vaka örnekleriyle harmanlayarak, derinlemesine her konuyu tartışarak katılımcılara aktarmaktır. Bu sebeple eğitimde teorik bilgilerden ziyade, bu vakalarla çalışırken dikkat edilmesi gereken püf noktalara ağırlık veren klinik pratiğe katkı sağlamaya yönelik bir program hazırlanmıştır.
  • Eğitim sonunda katılımcıların bir çocuk/ergen vaka ile karşılaştıklarında vakayı formüle edebilmeleri, zihinlerinde bir yol haritası, tedavi algoritması oluşturabilmeleri ve vakayı her yönüyle yönetme konusunda yeterlilik kazanmaları hedeflenmiştir. —– Aktif katılım sağlanması amacıyla kontenjan sınırlı tutulmuştur.
  • Bilgi ve kayıt için görseldeki mail ve telefon numarası yoluyla iletişime geçebilirsiniz. #onlineeğitim #psikopatoloji #cocukruhsagligi #cocukpsikiyatrisi #psikologlar #psikolojikdanisman #psikolojikdanışmanlıkverehberlik #psikolojiöğrencileri #çocukgelişimiuzmanı #çocukgelişimciler #pdröğrencileri #dehb #otizm #disleksitedavi #yemebozukluğu #obsesifkompulsifbozukluk #uyku #terapi #bdt #emdrterapisi #kaygıbozukluğu
ÇOCUK ERGEN RUH SAĞLIĞI OKULU
Başa dön
Facebook
LinkedIn
Instagram